Strona Główna
O Festiwalu
Program
Po festiwalu
Przewodnik
Bilety, karnety
Indeks filmów
tytuł / reżyser:
Dzień:
–– / ––
19 / 07
20 / 07
21 / 07
22 / 07
23 / 07
24 / 07
25 / 07
26 / 07
27 / 07
28 / 07
29 / 07
Indeks A-Z / 0-9:
–
0
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
V
W
X
Y
Z
Ż
Ź
Tytuły oryginalne
Tytuły polskie
Tytuły angielskie
Cykl:
australijska Nowa Fala
australijski film niemy
dokumenty / eseje
dokumenty muzyczne
Federico Fellini
filmy dla dzieci
filmy krótkie - animacje
filmy krótkie - dok, fab
filmy nieme
Gosia Dobrowolska
Hal Hartley
Hal Hartley – carte blanche
Jerzy Domaradzki
Julian Józef Antonisz
Konkurs Nowe Horyzonty
mistrzowie
nocne szaleństwo
Nowe Filmy Polskie
Nowe Horyzonty Tańca
nowe kino australijskie
odkrycia
otwarcie / zamknięcie
pokazy na rynku
pokazy specjalne
Polskie Filmy Krótkometr.
sezon 2006 / 2007
szkoła polska
wydarzenia specjalne
Zbigniew Cybulski
WSZYSTKIE tytuły
Program w formie kalendarium
1
..
44
45
46
47
METKI
seanse - Kup bilet
film
23 LIP 21:30
26 LIP 10:00
Zezowate szczęście
Bad Luck
Andrzej Munk / Polska 1959 / 107’
22 LIP 13:00
24 LIP 21:30
Zidane: portret XXI wieku
Zidane: a 21st Century Portrait / Zidane, un portrait du 21e siècle
Douglas Gordon, Philippe Parreno / Francja, Islandia 2006 / 90’
20 LIP 16:00
21 LIP 10:00
Zielona linia
Green Line / Ligne verte
Laurent Mareschal / Francja 2006 / 4’
Pokazywany w
Zestaw 1: Festiwal Filmowy Clermont-Ferrand - animacje
razem z:
Lawiatan
/ Levijatan / 15’
Opowieść o tym, jak…
/ Tale of How / 4'30’
Pieskie dni
/ Dog Days / 16’
Tygrys
/ Tyger / 4'30’
Wielki despota
/ Grande Anarca / 17’
24 LIP 19:00
25 LIP 13:00
Zikr
Jos de Putter, Clara van Gool / Holandia 1999 / 7’
Pokazywany w
Zestaw 3: Clara van Gool – retrospektywa
razem z:
Nussin
/ 15’
Reimerswaal
/ 7’
Rezerwat
/ Reservaat / 8’
Ugryzienia i inne objawy
/ Bitings and Other Effects / 30’
Upływająca przyszłość – solo 1 – “Lucky”
/ Passing Future – Solo 1 – “Lucky” / 22’
24 LIP 22:00
29 LIP 10:00
Złote wrota
The Golden Door / Nuovomondo
Emanuele Crialese / Francja, Niemcy, Włochy 2006 / 120’
22 LIP 19:15
25 LIP 10:15
29 LIP 13:15
Złoty warkocz
Golden Braid
Paul Cox / Australia 1990 / 91’
1
..
44
45
46
47
Moje NH
ARCHIWUM
PROGRAM
Lipiec 2007
P
W
Ś
C
P
S
N
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Program cyklu
-wybierz cykl-
australijska Nowa Fala
australijski film niemy
dokumenty / eseje
dokumenty muzyczne
Federico Fellini
filmy dla dzieci
filmy krótkie - animacje
filmy krótkie - dok, fab
filmy nieme
Gosia Dobrowolska
Hal Hartley
Hal Hartley – carte blanche
Jerzy Domaradzki
Julian Józef Antonisz
Konkurs Nowe Horyzonty
mistrzowie
nocne szaleństwo
Nowe Filmy Polskie
Nowe Horyzonty Tańca
nowe kino australijskie
odkrycia
otwarcie / zamknięcie
pokazy na rynku
pokazy specjalne
Polskie Filmy Krótkometr.
sezon 2006 / 2007
szkoła polska
wydarzenia specjalne
Zbigniew Cybulski
czas generowania strony: milisekund